гривні грн

Як обрати колір фасадної штукатурки

Категорії

Феномен сприйняття світла як світлоцвітих образів універсальний всім живих організмів нашої планети.
Кольори відбиваються у свідомості як яскравих психологічних образів.

Колірний тест Люшера - психологічний тест, розроблений професором Максом Люшером.

Колірна діагностика Люшера дозволяє виміряти психофізіологічний стан людини, її стресостійкість, активність та комунікативні здібності.

Процедура тестування полягає в упорядковуванні кольорів випробуваним за ступенем їхньої суб'єктивної приємності. Інструкція передбачає прохання відволіктися від асоціацій, пов'язаних з модою, традиціями, загальноприйнятими смаками та постаратися вибирати кольори лише виходячи зі свого особистого відношення.

Оскільки вибір кольору заснований на несвідомих процесах, він вказує на те, яка людина насправді, а не на те, якою вона себе уявляє або яким би вона хотіла бути, як це часто трапляється при використанні опитувальних методів.

Результати колірної діагностики Люшера дозволяють зробити індивідуальну оцінку та дати професійні рекомендації про те, як можна уникнути психологічного стресу та фізіологічних симптомів, до яких він призводить. Крім того, тест Люшера надає додаткову інформацію для психотерапії.

Прихильники застосування тесту Люшера стверджують, що він дозволяє провести швидкий та глибокий аналіз особистості на основі інформації, отриманої при простому ранжируванні кольорів.

Методика широко використовується у дослідницькій практиці та практичній роботі психологів.

Рекомендуємо застосувати цю методику при виборі кольору даху та стін вашого будинку.

Ми пропонуємо штукатурку таких торгових марок:

Bolix , Caparol , Ceresit 

 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Мови