гривні грн

Як обрати клей для плитки

Категорії

У наші дні майстри ремонту все частіше звертаються до такого матеріалу, як плитка. Крім своїх навичок, потрібно мати ще й добрий клей в арсеналі. Для вдалого укладання плитки без пошкоджень та неприємних нюансів потрібно дуже постаратися, особливо якщо ви не фахівець.
Саме правильно підібраний клей грає 50% у вдалій поклейці. Перш ніж приступати до приклеювання плитки, уважно вивчіть види клеїв, їх призначення та правильне застосування. Крім того, необхідно знати критерії вибору та як правильно розрахувати кількість клею.

Види плиткового клею
На цементній основі – цей різновид клею вважається найбюджетнішим і надійнішим. Єдиним недоліком є   те, що приготовлена   маса швидко застигає і у випадку, коли ви приготуєте багато розчину – він може застигнути.
Дисперсійний – така речовина має високі характеристики, з чого випливає, що плитку, приклеєну таким способом неможливо просто відклеїти, потягнувши за край. Для того, щоб її зняти, необхідно скористатися спеціальним розчинником, за допомогою якого плитка легко відклеяться або необхідно використовувати спеціальний інструмент для зняття плитки.
Полімерний – розчин готується на поліуретановій основі.За ціновою категорією він набагато дорожчий і цементний, і дисперсійний.

Як правильно вибрати клей для плитки
Насправді плитка є універсальним матеріалом для косметичного ремонту житла.
Для того, щоб правильно підібрати клей для неї, уважно вивчіть наступні критерії:

Міцність – насамперед ви повинні оцінити, чи витримає клей плитку, оскільки вона важить досить багато.
Оцінка приміщення – з обережністю вибирайте клей для ванної кімнати, душової та кухні. Ці приміщення завжди будуть володіти високою вологістю. Відповідно, необхідно підібрати клей, стійкий до вологи.
Висока клейкість – вивчайте склад перед покупкою. Якщо вам потрібна супер клейкість продукту – шукайте у складі карбоксиметилцелюлозу.
Цвіль – у разі занепокоєння за те, що стіна може покритися грибком – підберіть клей з антибактерицидними добавками.

Перш ніж займатися обклеюванням плиткою, вивчіть це питання детально. Ознайомтеся з порадами від професіоналів:

Позбавтеся грудок – під час замішування клею, додайте його у воду поступово, не перестаючи помішувати. Якщо все-таки грудочки з’явилися – подрібніть їх шляхом проціджування або за допомогою рук.
Запам’ятайте, чим важча плитка, тим еластичніший має бути клей. Дайте клею настоятися стільки хвилин, скільки вказано на упаковці, забезпечивши тим самим щільну зчіпку.
Воду для суміші не варто нагрівати, вона має бути абсолютно холодною. Деякі види клею взагалі не потрібно додавати воду.
Рівномірно наносите клей на плитку та необхідне місце (залежно від техніки, яку ви використовуєте).

Часто доводиться робити ремонт там, де температура менша за нуль. Звичайні клеї не врятують, а ось морозостійкі – якраз.

 

KNAUF Мармур – Німеччина. Відрізняється гарною морозостійкістю, але зафіксовано низький час корекції. Крім температурних умов, з’являється ще й потреба у товстих шарах

 

     

  Mapei Keraflex Maxi – Італія. Речовина крім своїх клейких властивостей має ударостійкість. Утворює шар 15 мм

 

 

 

Litokol Litofloor K66 – Італія. Даним розчином можна проводити вирівнювання, оскільки він утворює шар 25 мм

 

На нашому сайті Ви знайдете такі клея:

- Клей Bolix P Польша. Для тонкошарового приклеювання керамічних та кам'яних плиток зовні та всередині будівлі;

- Клей Bolix SE Польша. Супереластичний для плиток великого розміру;

- Клей Ceresit CM 117   Україна. Для плитки та каменю. Застосовується всередині та зовні будівель у житлово-цивільному та промисловому будівництві;

- Клей Bolix B Польша. Для керамічної плитки.

 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Мови