гривні грн

Zip-Guard

Фільтр
Фільтр
Сортувати по

Уретанові лаки та морилки Zip-Guard

 Zip-Guard – американська торгова марка, яка виробляє лаки, морилки, розчинники, фарби та ін. У нашій країні продукти цієї фірми продаються вже понад 10 років. Її якість вже оцінили фахівці, яким доводиться працювати з дерев'яними поверхнями, займатися фарбуванням паркету, вікон чи дверей, панелей.

Уретанові лаки та морилки Zip-Guard передають готовим виробам неповторний зовнішній вигляд, прості у користуванні. Сполучне уретан надає довговічності покриттю.

Високоякісні лаки для обробки дерев'яних поверхонь мають численні переваги:

  • не потребують ґрунтування;
  • наносяться за допомогою аплікаторів, кистей чи валиків;
  • може комбінуватися з целюлозними, спиртовими, олійними лаками, поліуретановими фарбами;
  • Інструменти швидко очищаються за допомогою мінеральних розчинників.

Морилки не токсичні, не бояться ультрафіолету та випускаються у 10 різних відтінках і можуть виступати як самостійне покриття.

Уретанові лаки та морилки Zip-Guard стійкі до механічних впливів, добре протистоять волозі, спиртам та іншим забрудненням.

Деякі лаки виготовлені на водній основі, яка не має запаху.

Розчинник Zip-Guard Metal Finish Thinner
0.00 грн
270.00 грн
Морилка Zip-Guard WOOD STAINE
0.00 грн
550.00 грн
Лак на розчиннику Zip-Guard URETHANE WOOD FINISH
0.00 грн
580.00 грн
Лак водна основа Zip-Guard UNVIRONMENTAL WOOD FINISH
0.00 грн
600.00 грн

ЛАКОФАРБОВІ МАТЕРІАЛИ ВІДМІННОЇ ЯКОСТІ ВІД ZIP-GUARD
Для проведення всіх видів ремонтно-оздоблювальних робіт бренд ZIP-GUARD пропонує використовувати високоякісні лакофарбові матеріали, які допоможуть захистити поверхні від впливу механічних чи атмосферних факторів, а також надати їм декоративного естетичного вигляду. В асортименті американської торгової марки можна знайти ZIP-GUARD фарби, а також ZIP-GUARD фарби по металу різних видів, ZIP-GUARD розчинники для фарби та інші товари відмінної якості. Використовувати продукцію можна всередині та зовні приміщень, при цьому лінійка товарів включає лише актуальні засоби для роботи з металевими, дерев'яними та мінеральними поверхнями будь-яких масштабів.

ПЕРЕВАГИ ЛАКОФАРБОВОЇ ПРОДУКЦІЇ ZIP-GUARD
Фарби, ZIP-GUARD розчинники, лаки та інші склади характеризуються набором незаперечних переваг, серед яких варто виділити:

- підвищену стійкість до зносу та стирання та різних пошкоджень;
- універсальність, тому що ZIP-GUARD фарби підходять для роботи з усіма видами поверхонь (метал, бетон, дерево);
- ZIP-GUARD фарба по металу здатна не тільки запобігти іржі, а й надати тривалий захист від її появи;
- всі матеріали ZIP-GUARD дуже прості у використанні, легко наносяться і не розтікаються.


Кольорова палітра фарб досить різноманітна, що допоможе не тільки забезпечити поверхням надійний захист, а й додатково надати естетичного та доглянутого вигляду на довгі роки. Обробляти ZIP-GUARD фарбами можна навіть іржаві металеві поверхні, тому вони ідеально підходять для фарбування воріт, перил, меблів, огорож і т.д. А використання спеціальних формул при їх виготовленні надає засобам додаткової гнучкості, твердості та стійкості до хімічних реагентів.

Мови