гривні грн

The Floor

Фільтр
Фільтр
Сортувати по

Підлога доступна у трьох версіях: камінь (камінь) у вигляді великої плитки, дерево (дерево), як довгий передпокій, і ялинка, як декор деревини в невеликому форматі для закладання її риби.

Підлога виготовлена ​​в Німеччині. "Наша плита носій E.Marble виготовлена ​​з домашньої сировини. Вони хороші на підлозі".

Інноваційні технології: Серце підлоги - це унікальна плита носій - мінеральний матеріал із переважно натертого мармуру. Водонепроникний, стабільний, розмірний, теплий та хороший - натуральний.

SPC плитка - один з різновидів ламінату з багатошаровою структурою.
Вона також якісно імітує натуральне дерево та інші матеріали, довго служить, при цьому вона не містить токсичних просочень.  Додатковим плюсом перед звичайним ламінатом є підвищена міцність: цей матеріал має не деревну, а мінеральну основу, тому він більш стійкий до значних навантажень.

 SPC - це кам'яно-полімерна плитка, абревіатура в назві розшифровується як Stone Polymer Composite.  Це відносно новий матеріал, який швидко завоював популярність завдяки високій щільності основи: вона становить 2000 кг/м3, що дозволяє покриттю витримувати інтенсивну механічну дію.  SPC плитка на мінеральній основі відрізняється високою стійкістю до ударів, тому на ній не залишаються вм'ятини від підборів взуття або меблевих ніжок.

Мови