гривні грн

Sherwin Williams

Фільтр
Фільтр
Сортувати по

Sherwin-Williams Company - це американська компанія зі списку Fortune 500, що займається виробництвом фарб та покриттів.

Компанія зі штаб-квартирою в Клівленді, Огайо в основному займається виробництвом, розповсюдженням і продажем фарб, покриттів, підлогових покриттів. , та супутні товари для професійних, промислових, комерційних та роздрібних клієнтів, головним чином у Північній та Південній Америці та Європі. Станом на кінець 2019 року Sherwin-Willams працювала більш ніж у 120 країнах. В основному компанія відома завдяки своїй лінії Sherwin-Williams Paints.

Вся продукція виготовлена із застосуванням новітніх світових технологій і при використанні не руйнує навколишнє середовище, а також нетоксична після висихання – такі позиції як фарби з довічною гарантією на фінішне покриття «скільки коштує будівля, стільки і тримається фарба» не має аналогів у європейських виробників;

Екологічні вимоги США перевищують як вітчизняні, а й європейські, як і виробничому процесі, і до вимог продукції;
Представлений нами спектр продукції задовольняє потреби споживачів з рівнем доходу від бюджетного до преміального сегмента;
При розрахунку ціни на один кв.м покриття ціни конкурентні з багатьма торговими марками.

В Україні ціни майже такі, як у магазинах в Америці, немає демпінгу. Тому,Ви можете оцінити якість та ціну як і у Делавері чи Флориді, Гаваях.

Топ продажів
Топ продажів
Фарба Sherwin Williams EMERALD INTERIOR
0.00 грн
780.00 грн
Топ продажів
Фарба Sherwin Williams DURATION HOME
0.00 грн
3 900.00 грн
Топ продажів
Ґрунтівка E-Z PRIMER LUX, 1л
0.00 грн
230.00 грн

Sherwin-Williams Company - це американська компанія зі списку Fortune 500, що займається виробництвом фарб та покриттів. Компанія зі штаб-квартирою в Клівленді, Огайо в основному займається виробництвом, розповсюдженням і продажем фарб, покриттів, підлогових покриттів. , та супутні товари для професійних, промислових, комерційних та роздрібних клієнтів, головним чином у Північній та Південній Америці та Європі. Станом на кінець 2019 року Sherwin-Willams працювала більш ніж у 120 країнах. В основному компанія відома завдяки своїй лінії Sherwin-Williams Paints.

28 серпня 2007 року Шервін Вільямс придбав Columbia Paint & Coatings. 6 липня 2011 року Sherwin-Williams придбала Leighs Paints, що базується в Болтоні, Великобританія, виробника спучуваних і високоефективних промислових покриттів. Наприкінці 2012 року Шервін Вільямс розпочав процес купівлі Comex Group. Comex був 4-м за величиною виробником фарб у Північній Америці. Після того, як антимонопольні органи Мексики двічі проголосували проти угоди, Шервін-Вільямс 16 вересня 2013 року купив американський та канадський підрозділ Comex за 165 мільйонів доларів. PPG, американська компанія з виробництва фарб та покриттів, придбала мексиканське підрозділ Comex за 2,3 мільярда доларів. У березні 2016 року було оголошено, що Valspar буде придбано за 9,3 мільярда доларів США. доларів. Злиття було завершено 1 червня 2017 року.

Журнал STIR отримав кілька галузевих нагород, у тому числі нагороду FOLIO 2005 року за найкращий дизайн, нову спеціальну публікацію, а також нагороду Pearl Award 2007 від Ради Custom Publishing за найкраще у категорії Custom Publishing.

20 червня 2011 року Computerworld назвав компанію Sherwin-Williams №58 найкращим місцем для роботи у сфері ІТ.

У 2015 році Sherwin-Williams був визнаний найпопулярнішим брендом, а також переможець журналу Builder за впізнаваність бренду та рейтинг якості у категорії «Фарби».

Станом на 2018 рік компанія Sherwin-Williams займала 190 місце в списку Fortune 500 найбільших корпорацій США. по виручці.

Performance Coatings Group
Performance Coatings Group продає покриття та оздоблювальні матеріали для промислових підприємств, виробників дерев'яних меблів, суднобудування, упаковки та автомобілебудування більш ніж у 110 країнах. До групи також входить підрозділ Valspar з ремонту автомобілів.

Мови