гривні грн

Eskaro

Фільтр
Фільтр
Сортувати по

Eskaro Group AB — міжнародна група компаній із виробництва лакофарбових матеріалів.

До складу Eskaro Group AB входять компанії із шести країн: Фінляндії, Естонії, України, Білорусі, Латвії та Росії. Представництва у Фінляндії, Естонії, Україні, Білорусі та Росії здійснюють самостійну виробничу діяльність.
Асортимент продукції, що випускається підприємствами Eskaro Group AB, включає понад 300 видів ЛФМ. Сумарний річний випуск п’яти заводів групи перевищує 35 000 000 літрів.
До 2007 року підприємства розвивалися як регіональні незалежні компанії. У 2007 році підприємства були об'єднані в холдинговій компанії Eskaro Group AB, зареєстрованій в місті Ґетеборг (Gőteborg), Швеція. Холдингова компанія управляє питаннями стратегії розвитку і інвестиціями в існуючі підприємства групи і нові виробничі модулі, що будуються.

Сьогодні в нашу групу входять компанії в 4 країнах світу.
Eskaro Group AB Sweden:
Ми наповнимо ваше життя кольорами

Життя наповнено фарбами! Чи кольорами? "Колір" і "фарба" - слова дуже близькі за змістом. Ми наповнимо ваше життя кольорами, запозиченими у живої природи. Допоможемо у створенні комфортних умов життя і роботи. І нехай радість прийде у ваш будинок!

Наша мета

Наша мета довести, що працьовитість і відповідальність, захопленість і творчість, готовність до змін і сміливість відкриттів здатні розширити горизонти Вашого життя і забарвити її радісними думками. Головне - зробити усвідомлений і своєчасний вибір.

  • Щоденний клопіт буде простим і приємним при виборі якісних товарів і послуг.
  • Захоплення і творчість надихають на щасливі зміни, якщо ваш вибір не випадковий.
  • Робота виправдовує надії, якщо вибрав справу до душі і команду однодумців.
  • Бізнес приносить успіх і прибуток, якщо оточений надійними партнерами, готовими до розвитку і новаторства.
Ґрунтівка Eskaro Aquastop Hydro
0.00 грн
265.00 грн
Фарба Eskaro Akrit F Silicone
0.00 грн
1 400.00 грн
Фарба Eskaro Mattilda
0.00 грн
2 000.00 грн
Фарба Eskaro Cinderella
0.00 грн
2 223.00 грн
Фарба Eskaro Akzent SPA
0.00 грн
814.00 грн
Фарба Eskaro Akzent SKY, білосніжна
0.00 грн
1 269.00 грн
Фарба Eskaro Akzent ROOM
0.00 грн
1 190.00 грн
Фарба Eskaro Akzent Kitchen
0.00 грн
1 550.00 грн
Фарба Eskaro Objekt
0.00 грн
605.00 грн
Фарба Eskaro Akrit 20
0.00 грн
1 816.00 грн
Фарба Eskaro Akrit 12
0.00 грн
1 778.00 грн
Фарба Eskaro Akrit 7
0.00 грн
1 760.00 грн
Фарба Eskaro Akrit 4
0.00 грн
1 650.00 грн
Фарба Eskaro Akrit 1 Ultimatt
0.00 грн
1 748.00 грн

Eskaro Group AB – міжнародна група компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. До 2007 року підприємства розвивалися як незалежні регіональні компанії. У 2007 році підприємства були об'єднані в холдинговій компанії Eskaro Group AB, зареєстрованій у місті Гетеборг (Gőteborg), Швеція. Холдингова компанія управляє питаннями стратегії розвитку та інвестиціями в існуючі підприємства групи та нові виробничі модулі, що будуються.

«Наша компанія створює фарби для Лапландії та Сибіру на півночі, для Кавказу та Криму на півдні, а також для всіх регіонів, розташованих між ними. Складні умови цих регіонів навчили нас поважати людей та їхнє природне середовище. Якість нашої продукції дозволяє не побоюватися за результат, а витрачати час, що звільнився, на творчий підхід до створення неповторного вигляду свого будинку.

Наші фарби дарують Вам час для приємних роздумів та піднімають настрій, перетворюючи світ на барвистий та гідний життя».

Голова Ради директорів компанії Eskaro Group AB пан Pertti Pihlström.

https://www.youtube.com/watch?v=6aItwXX-ees

Підрозділ Eskaro Україна входить до складу міжнародної групи компаній з виробництва лакофарбових матеріалів «Eskaro Group AB».

З 2001 по 2007 в Україні відкривається 18 філій в крупних обласних центрах, які здійснюють свою комерційну діяльність з просування лакофарбової продукції. З 2011 року в магазинах усіх великих міст і обласних центрів України є лакофарбова продукція Eskaro Group AB власних торгових марок: Eskaro, Aura, Condor, Grover. В асортименті понад 100 найменувань оздоблювальних, фасадних і структурних фарб, декоративні шпаклівки, алкідні і акрилові емалі, деревозахисні засоби, лаки та ін. На території України працює близько 150 колерувальних студій «Eskarocolor», що дозволяють отримувати фарби більше 15 000 кольорів і відтінків, завдяки чому український споживач може реалізувати будь-які ідеї колірного оформлення свого будинку.

2013 року в Україні було завершено будівництво сучасного лакофарбового заводу площею 2,5 га, проектна потужність якого склала 30 тисяч тонн на рік при однозмінній роботі. Інвесторами будівництва підприємства виступили шведські і фінські компанії, що входять до міжнародного холдингу Eskaro Group AB. Постачання обладнання та його монтаж здійснила всесвітньо відома французька компанія ABB Cellier. За рівнем автоматизації процесів підприємство є передовим не тільки серед компаній групи Eskaro Group AB, але і у всій хімічної промисловості України. Особливу увагу приділено екологічності підприємства. Завод відповідає всім вимогам концепції «екологічної чистоти», що передбачає застосування найсучасніших технологій для виробництва водно-дисперсійних матеріалів, безпечних для навколишнього середовища, а також використання відповідної сировини.

На сьогоднішній день у підрозділі Eskaro Україна працює близько 250 кваліфікованих працівників, праця яких підпорядкована головній місії компанії: наповнити Ваше життя квітами!

 

Мови