гривні грн

Bostik

Фільтр
Фільтр
Сортувати по

Компанія Bostik досягла міжнародного успіху, отримала та почала швидкодіяти міжнародного класу в клейовій промисловості. Iсторія сповнена інтелектуальних інновацій: від новаторських водонепроникних черевиків до першого еластичного клею, що використовується у дитячих підгузках.

У далекому 1889 році в м. Челсі, штат Массачусетс, США була заснована компанія Boston Blacking Company, виробник барвників для шкіри та клеїв для взуттєвої промисловості. Компанія росла і розвивалася відразу в кількох країнах за рахунок злиття, поглинання та природного зростання. До кінця 1920-х років Boston Blacking Company була представлена вже у 12 країнах на 3 континентах, у компанії працювало понад 1 000 хіміків та техніків. Ряд продуктів було запущено під брендом Bostik ще у 1940-х роках, при цьому сама компанія отримала назву Bostik лише у 1960-х.

У 2013 році компанія Bostik переглянула свій фірмовий стиль, додавши в логотип напис «smart adhesives» та геккона, що символізує поєднання природи з науково обґрунтованим зв'язком з бізнесом компанії Bostik з виробництва клеїв.

У 2015 році компанія Bostik придбала французька Група компаній Arkema, виробник спеціальних матеріалів, що пропонують інноваційні та стійкі рішення.

У 2021 році  відзначили 132-ту річницю з моменту заснування компанії Boston Blacking Company, яскравої та успішної відправної точки історії. Активно застосовуючи найпередовіші та найактуальніші технології для розробки все більш інноваційних клейових рішень, компанія Bostik досягла міжнародного успіху, здобула визнання та стала лідером світового класу в клейовій індустрії.

Мови