гривні грн

Arbiton

Фільтр
Фільтр
Сортувати по

Arbiton - європейський бренд, що належить групі DECORA SA, котується на Варшавській фондовій біржі. Протягом багатьох років компанія інвестує в дослідницькі центри, розробляє нові технології. Decora володіє 3 виробничими площами і лабораторією, де ми розробляємо і тестуємо нашу продукцію. В даний час бренд Arbiton присутній на 55 ринках на 5 континентах світу.

З 1994 року ми проектуємо, тестуємо і виробляємо. Більше 25 років ми інвестуємо в знання, технології і машинний парк

Arbiton - це інноваційний європейський бренд підлогових покриттів і аксесуарів для підлог. Ідея бренду полягає в тому, щоб поділитися експертними знаннями про підлогові покриття з усіма нашими клієнтами. Підлога торгової марки Arbiton — найбільш продавані в Європі. Arbiton - європейський лідер у виробництві підлогових покриттів. Єдина компанія в світі, яка виробляє підлогові покриття за трьома різними технологіями, включаючи найсучасніші поліуретанові і мінеральні підкладки.

Ми - FLOOR EXPERTS, підлоги - наша пристрасть

Інновації. Перша ПВХ плитка з мінеральною основою, перші професійні підкладки 3в1 - це лише деякі з наших інновацій, які ми успішно впровадили на ринок.

Професіоналізм. Щодня сотні наших співробітників докладають всіх зусиль, щоб надавати кращі і найбільш технологічні рішення під брендом Arbiton.

Якість. Ми завжди забезпечуємо додаткову цінність наших продуктів, ми пропонуємо найкращі в своєму класі рішення, завжди на крок попереду конкурентів.

Пристрасть. Кращі в своїй області: щоб підкорити вершину потрібні пристрасть і прихильність. Для нас немає нічого неможливого.

Полімерна підлога Arbiton SPC Woodric Дуб Stamford
0.00 грн
1 450.00 грн
Полімерна підлога Arbiton SPC Woodric Дуб Peterson
0.00 грн
1 450.00 грн
Полімерна підлога Arbiton SPC Herringbone Stamford Oak
0.00 грн
1 670.00 грн
Плінтус поліуретановий Arbiton Harlow Oak
0.00 грн
380.00 грн
Полімерна підлога Arbiton Wood SPC Sierra Oak
0.00 грн
1 540.00 грн
Плінтус поліуретановий Arbiton Grants Oak
0.00 грн
380.00 грн
Плінтус поліуретановий Arbiton Belford Oak
0.00 грн
380.00 грн
Плінтус поліуретановий Arbiton Wellington Oak
0.00 грн
380.00 грн
Аксесуари для плінтуса Arbiton
0.00 грн
210.00 грн
Мови