гривні грн

Alpina

Фільтр
Фільтр
Сортувати по

Alpina Грунт - правильний вибір для підготовки стін Вашого будинку всередині та зовні до рівномірного фарбування. 

Понад 100 років споживачі довіряють компетенції Alpina!

Протягом кількох останніх десятиліть фарби Alpina є найпопулярнішими та затребуваними у Німеччині серед домашніх умільців, які самостійно виконують ремонтні роботи вдома.

Якщо брати Європу в цілому, то і тут Alpina належить до провідних торгових марок фарб, лаків, емалей та блакитних виробів.

У 1988 році Alpina першою в галузі представила на ринку Німеччини фарбу, яка не створює шкідливих викидів і не містить розчинників: тоді фарба звалася «Umwelt-Raumfarbe», що в перекладі з німецької означає «екологічна фарба для внутрішніх робіт». У наступні 25 років Alpina послідовно реалізовувала у своїй діяльності філософію, за якою домашнім умільцям пропонуються матеріали найвищої якості, прості в роботі та водночас безпечні.

Alpina є новатором німецького ринку будівельних матеріалів у сегменті виробництва фарб, безпечних для довкілля та здоров'я людини. Alpina ставить за мету розробку інноваційних, високоякісних та довговічних матеріалів, що служать завдяки своїм властивостям захисту навколишнього середовища та клімату, що оберігають здоров'я та добробут людей.

Істотний внесок Alpina у реалізацію принципу сталого розвитку полягає у високій якості всієї продукції під маркою Alpina. Адже якщо, наприклад, для фарбування стіни достатньо одного шару фарби, то це заощаджує не лише час, а й, власне, фарбу. Фірмова продукція Alpina є довговічною, і оброблені нею поверхні рідше вимагають перефарбовування. Це не тільки економить роботу та гроші, а й робить внесок в економію ресурсів.

Численні знаки про проходження випробувань та тестів, а також отримані нагороди та премії підтверджують відповідність продукції Alpina принципам сталого розвитку.

Мови