гривні грн

Система утеплення фасадів Capatect

Категорії

Система утепления фасадов Capatect

В останні роки бурхливе зростання застосування теплоізоляційних матеріалів для утеплення фасадів у будівництві та реконструкції будівель в Україні значно перевищило очікування фахівців. Насамперед це пов'язано зі зростанням обсягу будівництва, а також переходом на нові енергозберігаючі технології у будівництві та підвищенням вимог до якості теплоізоляційних матеріалів.

У період становлення українського ринку фасадних систем увага споживачів була прикута здебільшого до доцільності їх використання. Сьогоднішній розвиток ринку фасадних систем дозволяє говорити про глибший погляд кінцевого споживача на фасад загалом. Інтерес проявляється не лише до технічних характеристик, а й до архітектурних можливостей, зовнішнього вигляду фасаду.

Адже фасад – це обличчя будинку

Зовнішнє утеплення набагато ефективніше за внутрішній, природний потік повітря в повітряному каналі забезпечує вентиляцію, яка підтримує оптимальну температуру і вологість усередині будівлі за будь-яких погодних умов. Вирішальним чинником якості життя будинку є мікроклімат. У будинку має бути прохолодно влітку та тепло взимку. Саме фасад сприяє встановленню комфортної температури у приміщенні.

Отже, Ви плануєте утеплити фасад? Тоді з самого початку зробіть правильний та ефективний вибір: теплоізоляційна система Capatect стане оптимальним рішенням для Вашого гаманця та навколишнього середовища, тому вона захищає будинок від дорогих тепловтрат. При утепленні системою Capatect можна знизити витрату теплоенергії на 30-35%. Теплоізоляційні системи Capatect довели свою високу якість та функціональність на практиці протягом десятиліть їх успішного застосування у всьому світі.

Система утеплення фасадів Capatect - один із продуктів концерну CAPAROL, європейського лідера у виробництві професійних оздоблювальних матеріалів. Компанія CAPAROL випускає щорічно понад 100 млн. м2 фасадного утеплення. За 50 років успішного розвитку марка CAPAROL стала гарантом надійності та професіоналізму.

Додатковий ефект від якісного утеплення

Застосування ефективних систем утеплення дозволяє знизити емісію газів, що спричиняють "парниковий ефект" в атмосфері, більш ніж на 50%.

Якщо усі будинки у Німеччині утеплити відповідно до стандарту 1995 року (опір теплопередачі для зовнішніх стін 2,5 м2°С/Вт, вікон 0,55 м2°С/Вт, даху 3,3 м2°С/Вт, перекриттів над підвалом 2,0 м2°С/Вт), то позитивний ефект для земної атмосфери можна порівняти зі зупинкою всього автомобільного транспорту Німеччини.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Мови