гривні грн

Фарби перевірені часом TM BOLIX

Категорії

Кольорова родина BOLIX розширилася завдяки новим продуктам із груп ґрунтів, фарб та шпаклювальних мас. Це справжня сила стихії, яка проявляється у професійних, декоративних рішеннях, адаптованих до потреб приміщень з різною специфікою.

Фарби

BOLIX Insights це поєднання естетичних якостей з ефективністю покриття малярськими шарами. До складу колекції входять рішення, які чудово працюють у різного типу приміщеннях. Акрилова фарба Accord ACRYL Perfect, доступна у широкій палітрі кольорів, гарантує неповторний, індивідуальний клімат, особливо у вітальні чи спальні. Для місць інтенсивно експлуатованих (коридори, кухні) призначений латексний покрив Politone ACRYL Plus, який гарантує стінам підвищену стійкість до мікрощілин, миття та стирання. Особливо високою міцністю характеризується фарба CamertOne LATEX, ідеальна для дитячої кімнати, кухні та ванної кімнати. Sonata ACRYL White, яка призначена для стін та стель, робить сніжнобілий, матовий шар, повністю покриваючи зафарбовану поверхню в приміщеннях з натуральною експлуатацією.

І не тільки

Колекцію BOLIX Insights доповнюють професійні матеріали для підготовки основи під фарбування. Використання шпаклевої гладі Presto ACRYL дозволяє отримати гладку, білу, естетичну поверхню, що ідеально підходить під фінішні малярські шари, декоративні штукатурки та шпалери. Active GRUNT це особливо продуктивний, універсальний ґрунтуючий розчин з мікроелементами, які гарантують хорошу зчіплюваність та покриваність внутрішніх фарб.

Нова пропозиція декоративних матеріалів це також нова можливість створення цікавих композицій кольорів. Надихаючі кольори природи, серед яких можна виділити світлий беж, лавандову даму, золоте полум'я, вітання весни чи коралове море, дозволяють ввести в інтер'єр потрібний нам настрій. Оскільки настрій змінюється – декорацію інтер'єру можемо тимчасово змінювати, головне не дуже часто.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Мови