гривні грн

Чи існує технологія, що дозволяє швидко створювати стіни, які здатні на більше?

Категорії

Чи існує технологія, що дозволяє швидко створювати стіни, які здатні на більше? Так,є, і це безповітряне нанесення.

Сьогодні професіоналами найчастіше використовується технологія безповітряного розпилення. Фактично, це найшвидший спосіб досягнення високоякісних результатів фарбування, що дозволяє розпилювати широкий спектр матеріалів (шпаклівка фінішна Caparol Glättspachtel ). У безповітряній технології ця швидкість досягається за рахунок диспергування рідини на дрібні краплі без використання стисненого повітря. Замість цього рідина прокачується під високим тиском через розпилювальний пристрій, виходить з нього у вигляді цілісного струменя, яке в кінцевому підсумку формує структуру розпилення при попаданні в повітря. Дізнайтеся більше про переваги використання технології розпилення.

Нанесення фарби за допомогою технології розпилення є швидшою на 30-40 % порівняно з валиком. У підсумку можна значно заощадити час, особливо при роботі над масштабними проєктами. Це економить робочу силу, витрати та час, який можна використати на реалізацію інших замовлень.
• Максимальна швидкість та ефективність.
• Мінімізовані простої, зменшені витрати на робочу силу.
• Швидка амортизація витрат на придбання обладнання.

Кращий фінішний результат
Нанесення спреєм забезпечує плавне і рівне покриття, оскільки фарба у вигляді крихітних крапель виприскується під тиском.
• Рівномірний шар фарби на різних поверхнях.
• Залишає міцну та якісну поверхню.

Якісне, рівномірне покриття, навіть у разі використання складних кольорових відтінків та на текстурованих поверхнях.

Більш рівномірний, плавний зовнішній вигляд поверхні без переходів.

Розглянемо на прикладі Caparol. Що робить Airfix особливим?
Іноді майстру буває важко визначити оптимальний шлях для реалізації проєкту. Маю я розпилювати чи розкатувати валиком?
Як я підготую будівельний майданчик? Яке обладнання мені потрібне? Який матеріал спрацює найкраще? З моменту свого заснування в 1895 році компанія DAW ставила собі за мету полегшити роботу маляра. Постійні інновації, безкомпромісна прихильність до високої якості продукції та тісне партнерство з майстрами зробили Caparol одним із найбільш довірених брендів для професійних майстрів по всій Європі.
Продовжуючи цю традицію, компанія впровадила Airfix: вдосконалені фарби (н-д, CapaSilan , Samtex 7 E.L.F
, Samtex 3 E.L.F. , Amphibolin ), призначені не лише для ручного нанесення, але і для швидкого і легкого розпилення. Дізнайтеся більше про те, як Airfix може полегшити вам життя.

Більш довговічні насадки.
Якісні насадки досить дорогі і «брудні» фарби швидко їх псують. Продукція Caparol Airfix проходить багатоступеневу фільтрацію, і ви можете бути впевнені, що насадки прослужать ще довго.

Підходить до усіх типів обладнання.
Надзвичайно просто: продукти Caparol Airfix готові до використання з усіма видами розпилювачів, тому вам не потрібно турбуватися, який тип обладнання треба обрати.

Однією з ключових переваг методу безповітряного нанесення є повна відсутність в струмені лакофарбових матеріалів повітря або різних сторонніх часток. Це забезпечується завдяки високій швидкості виходу струменя з сопла. Через розподіл складу і це розпорошується на найдрібніші часточки, методика забезпечує максимально рівномірне нанесення шарів і це дозволяє досягти високої якості фарбування.

Кілька порад правильного застосування методу безповітряного нанесення:
• Обов’язково ретельно укрийте всі прилеглі поверхні, підлоги, вікна, двері тощо.
• Почніть з води перед нанесенням справжньої фарби.
• Перед нанесенням на робочу поверхню підберіть правильну форсунку, тиск і консистенцію фарби, попередньо нанесіть продукт на тестову поверхню.
• Використовуйте рекомендації щодо параметрів налаштування обладнання, які надає виробник фарби.
• Розпилюйте з мінімально можливим тиском розпилення, щоб уникнути перевитрати матеріалу і забезпечити якість пофарбованої поверхні.
• Необхідний обсяг фарби визначається відповідно до вибраної форсунки.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Мови