гривні грн

Dyness

Фільтр
Фільтр
Сортувати по

Dyness присвячує себе відповідальному проектуванню найбезпечнішого та найекологічнішого майбутнього для вас та вашої родини.

Dyness - це підприємство, засноване в 2017 році і займається дослідженнями, розробками та виробництвом акумуляторних систем.
Наші заводи розташовані в Тайчжоу та Янчжоу, Китай. У нас понад 200 співробітників і більше 100 осіб, які займаються дослідженнями та розробками, мають багатий досвід у розробці та дослідженнях акумуляторних систем зберігання енергії. Dyness володіє більш ніж 80+ патентами та встановила понад 120 000 житлових одиниць ESS у всьому світі, обслуговуючи понад 60 000 домогосподарств у всьому світі.

Акумулятори Dyness виробляються відповідно до міжнародних стандартів безпеки та мають сертифікати TUV/CE/EN62619/UL1973/IEC62040. Ми спеціалізуємося на мережних та автономних батареях LFP для житлових приміщень у Європі, Австралії, Африці, Південній Америці та ін.
Виберіть Dyness, давайте почнемо використовувати сонячне світло за графіком.

Dyness займається відповідальним проектуванням найбезпечнішого та зеленого майбутнього для вас та вашої родини. Ми запустили нашу новітню систему зберігання енергії від батарей (BESS) Powerbox до Австралії, Південної Америки, Африки, Європи з помірною ціною та першокласною якістю.

Топ продажів
Мови