гривні грн

Anza

Перший малярський інструмент Anza з'явився у продажу ще далекого 1946 року. Невелика шведська компанія розпочала зі скромних масштабів виробництва, а згодом стала лідером скандинавського ринку інструменту для фарбувальних робіт. Вся продукція спрямована на максимальне полегшення праці маляра.

З 2012 року компанія Anza стала частиною Orkla House Care, підрозділу найстарішого норвезького конгломерату Orkla з більш ніж 300-річною історією. Orkla House Care спеціалізується на малярних інструментах та побутовій хімії, поставляючи продукцію на ринок Швеції, Данії, Норвегії, Великобританії, країн Прибалтики та ін.

Любов до інновацій, прагнення полегшити працю малярів та постійну співпрацю з користувачами допомогли компанії вибитися у лідери та стати провідним виробником, продукції якого довіряють і професіонали, і майстри-аматори.

Компанія гарантує якість своїх виробів, що підтверджується сертифікацією згідно з ISO 9001: 2008 та ISO 14001: 2004. На підприємстві проводиться ретельна перевірка всього виробничого процесу, від сировини до готової продукції, що поставляється на ринок. Для виготовлення інструменту вибираються найбільш міцні та якісні матеріали. Дизайн та форма моделей спрямовані на зручність та легкість роботи інструментом, і навіть після закінчення робочого процесу в руках, зап'ястях, шиї та спині залишаються приємні відчуття.

три групи: Platinum, Elite та Basic. Пензли Anza Platinum демонструють найкращу якість обробки, Elite - найкраще і Basic - хороша.

Кисті поділяються на кілька категорій: Platinum, Elite та Basic. Головна відмінність як кисті у різних категоріях. У першій категорії створені найкращі пензлі для кращого фарбування ваших виробів, які йдуть за якістю йдуть Elite, і Basic. Незважаючи на те, що кисті підрозділені на категорії, вони всі є високоякісними, ергономічними, зручними і простими у використанні, довговічними.

Товари не знайдені
Мови